Як стати експертом консультаційного центру з тваринництва та птахівництва

Якщо Ви спеціаліст у галузі тваринництва, то ми пропонуємо безкоштовно розмістити у нашому консультаційному центрі інформацію про себе для надання послуг консалтингу.
Наша мета – налагодити зв'язки між вченими, експертами та іншими зацікавленими особами у галузі тваринництва та птахівництва через Інтернет для вирішення актуальних питань галузі.
Таким чином, можна поліпшити ефективність маркетингу організацій, підвищити результативність наукових досліджень, сприяти трансферу технологій.
Роботи з розвитку консалтингу у галузі тваринництва та птахівництва України ведуться у рамках виконання наукової тематики покращення маркетингу інновацій та трансферу технологій лабораторією аналітичних досліджень ринків птахівництва Інституту тваринництва НААН.
Особливість роботи консультаційного центру полягає в тому, що відвідувач заповнює форму звернення до експерта на сайті, а лист приходить на e-mail за двома адресами - експерта та менеджера.
(за бажанням експерта).
Як часто буває експерт, не завжди регулярно перевіряє свою поштову скриньку Е-маїл. Навіть буває дуже рідко. Тому менеджер повідомляє йому, що є звернення за консультацією. Отже, ефективність консультаційного центру підвищується.
Крім того, всі питання відвідувачів записуються в базу даних питань, яка в подальшому аналізується та визначаються найбільш актуальні питання відвідувачів, на які й звертається увага для їх обговорення та вироблення нових ідей та пропозицій щодо покращення роботи галузі.
Також увімкнено фільтр спаму. Е-маїл експерта не видно відвідувачеві. Експерт читає лист і якщо вважає його коректним, то відповідає прямо зі своєї електронної поштової скриньки, клікнувши за посиланням "ВІДПОВІДІТИ".
Пропозиція для вчених та експертів у галузі тваринництва та птахівництва розмістити інформацію про себе в нашому консультаційному центрі
Для цього потрібно подати заявку, попередньо вказавши таку інформацію:
прізвище, ім'я, по батькові;
посада, наукове звання;
назва своєї сторінки в консультаційному центрі;
cпеціалізація (наприклад: фізіологія та годівля, біотехнологія, ветеринарія, селекція та генетика тварин, зоотехнія, ДНК-технології, економіка, менеджмент, репродукція тварин, інкубація птиці, розробка ДСТУ, контроль якості, технологія виробництва, переробка продукції, інше);
перелік питань та послуг, щодо яких здійснюються консультації чи послуги;
Е-маїл;
контактний телефон, факс.
Після схвалення модератором, необхідно додатково надсилати:
фотографію (можна картинку замість фотографії);
якщо є, персональні посилання на Інтернет (сайт, статті, інше);
додаткові графічні матеріали (за бажанням);
e-майл менеджера (за бажанням). Менеджер повинен бути відповідальним і регулярно перевіряти свій Е-маїл щодо отримання нових кореспонденцій;
поштова адреса експерта (за бажанням).
Підготовлену інформацію можна надіслати у вигляді файлу Microsoft Word або в іншому форматі
(Потрібно додатково вказати в листі).
Надіслана інформація розміщується модератором на сайті консультаційного центру.